Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Родина 2
до Кауфланд
250 €
488.96 лв.

(2.78 €, 5.44 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 17:11 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 158 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
4-ти от 14

Описание на имота:

Агенция 'Мирела 5' отдава тристаен апартамент в кв.Родина,до Кауфланд.

Жилището представлява коридор,хол,кухня,две спални,баня и тоалетна отделно,три тераси.

Апартаментът е необзаведен,дограмата е сменена,подовете в стаите са на балатум.

Отдава се дългосрочно, без домашни любимци.

За повече информация,моля обадете се в офиса на агенцията.

Референтен номер 54691
Особености
Необзаведен
С паркомясто
Асансьор
Контрол на достъпа
За контакт:
0889099520

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
МИРЕЛА 5
082/82-84-86, 088/9099-520
МИРЕЛА 5 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
mirela5ruse.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. 'Кирил Старцев ' 12, / до Новата поща /, партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Родина 2
до Кауфланд
Обява: 2d174884475076601

250 €
488.96 лв.
История на цената
(2.78 €, 5.44 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Родина 2, до Кауфланд

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност